Програма виставки-форуму

ЕЕА 2020

Виставка ЕЕА 2020 - Електроніка, Електротехніка та Автоматизація:

На виставці ЕЕА щорічно відбуваються зустрічі компаній - виробників, інтеграторів, дистриб’юторів, замовників для обміну досвідом, корисними знаннями та укладенням взаємовигідних угод та договорів. Серед основних секторів виставки можливо виділити такі напрямки, як електронні компоненти, джерела живлення, контрактне виробництво, паяльне обладнання, вимірювальні прилади, електротехніка, світлотехніка, енергоефективність, компоненти та системи автоматизації, кабельно-провідникова продукція, тощо…

Увага! Новий формат:

  • Ярмарок вакансій – компаніями учасниками ринку надаються вакансії та створюється база резюме спеціалістів у сфері Електроніки, Електротехніки та Автоматизації.
  • Творча майстерня - зареєстровані відвідувачі виставки зможуть не лише ознайомитись із професійним паяльним і вимірювальним обладнанням, а і провести тестування режимів пайки різними витратними матеріалами одразу у межах ЕЕА 2020. Консультанти нададуть професійне порівняння обладнання і матеріалів різних європейських та азіатських виробників.


Години роботи виставки ЕЕА 2020:

Вівторок, 15 вересня, 10.00-18.00

Середа, 16 вересня, 10.00-18.00

Четвер, 17 вересня, 10.00-16.00


Форум ЕЕА 2020 - Електроніка, Електротехніка та Автоматизація:

Сучасний і ефективний формат форуму зацікавить усіх учасників галузі електроніки, електротехніки і автоматизації:

  • Семінари і презентації – секції для профільних спеціалістів по нових продуктах, послугах укр. виробників та дистриб’юторів.
  • Майстер-класи та воркшопи - досвід реалізації цікавих новітніх проектів у галузі електроніки, електротехніки та автоматизації всесвітньо відомих компаній.
  • Воркшопи Export Promotion Office of Ukraine (EPO) на теми «Як визначити ідеальний ринок для експорту: корисні інструменти дослідження та аналізу ринків». Та «Ключові елементи прибутковості експорту: асортимент, ціноутворення, маржа».
  • Дебати – зустріч всіх бажаючих зареєстрованих відвідувачів виставки-форуму із представниками Міністерства економічного розвитку і торгівлі України у форматі інформування/обговорення нагальних питань про шляхи розвитку бізнесу, що турбують підприємців галузі.
  • Круглий стіл із PROДіалог – просування бізнесу у розрізі діалогу із владою
  • Офіс з просування експорту – інформування укр. виробників про можливості просування експорту. «Експортний бренд України», програми Creative Export Ukraine і Export Evolution Ukraine – що це і чим вони корисні для учасників ринку ЕЕА.