про Організаторів

ЕЕА 2020

Запрошуємо до творчої співпраці учасників ринку електроніки, електротехніки та автоматизації


Контакти організаторів виставки-форуму ЕЕА 2020:

e-mail: eea.ukraine@gmail.com

тел.: +38 066 271359; +38 067 2713334; +38 095 5173062

www.eea.com.ua

Головний інформаційний автор проекту - ДП «Видавництво РадіоАматор»

Ми - єдине в Україні технічне видавництво, яке випускає такі популярні профільні міжнародні періодичні видання, як: "Радіоаматор. Міжнародний журнал радіоелектроніки", "Радіокомпоненти", "Електрик. Міжнародний електротехнічний журнал", щорічні каталоги "Уся радіоелектроніка України" і "Енергетика і електротехніка України".

Окрім цього, за період нашої діяльності завдовжки майже в 30 років, було видано більше 300 книг, брошур, CD/DVD дисків-підбірок з радіоелектронної тематики, які виховали не одне покоління талановитих інженерів і науковців у сфері радіоелектроніки, електротехніки і зв'язку.

Коло наших читачів і рекламодавців дуже широке - починаючи від світових відомих іменитих компаній і професіоналів своєї справи, учених-інженерів і закінчуючи радіоаматорами і юнацькими радіогуртками.

Розширюючи нашу діяльність, враховуючи накопичений практично 30-річний досвід і величезну базу наших клієнтів, ми вирішили організувати першу в Україні виставку-форум що об'єднує в собі такі актуальні у сучасному світі напрями, як ЕЛЕКТРОНІКА, ЕЛЕКТРОТЕХНІКА І АВТОМАТИЗАЦІЯ під назвою ЕЕА- 2020.

У рамках виставки щодня будуть проводитись тематичні конференції, семінари, майстер-класи, доповіді і презентації наших партнерів.

Від імені організаторів виставки просимо підтримати унікальність такої виставки і зробити її постійним майданчиком для обговорення актуальних проблем і питань, інновацій і тенденцій в професійних сферах.

Будемо щиро раді бачити Вас серед учасників і відвідувачів виставки ЕЕА 2020.